Hotfolder (7.x-1.11) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Default
kk: Стандартты

en: Path
kk: Жол

en: 1 hour
kk: 1 сағат
