Hotfolder (7.x-1.11) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: Controls
kn: ನಿಯಂತ್ರಣಗಳು

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ

en: 10 minutes
kn: ೧೦ ನಿಮಿಷಗಳು

en: 30 minutes
kn: ೩೦ ನಿಮಿಷಗಳು

en: Watch
kn: ಗಮನಿಸು
