Hotfolder (7.x-1.11) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Actions
nl: Acties

en: Default
nl: Standaard

en: Path
nl: Pad

en: Notes
nl: Notities

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Controls
nl: Besturingselementen

en: Timeout
nl: Time-out

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: 10 minutes
nl: 10 minuten

en: 15 minutes
nl: 15 minuten

en: 30 minutes
nl: 30 minuten

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: 3 minutes
nl: 3 minuten

en: Run Cron
nl: Cron uitvoeren

en: Unknown action.
nl: Onbekende actie.

en: Unknown error.
nl: Onbekende fout.
