Hotfolder (7.x-1.11) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Default
pt: Por defeito

en: Notes
pt: Anotações

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: job
pt: trabalho

en: Controls
pt: Controlos

en: Timeout
pt: Tempo esgotado

en: 5 minutes
pt: 5 minutos

en: 10 minutes
pt: 10 minutos

en: 15 minutes
pt: 15 minutos

en: 30 minutes
pt: 30 minutos

en: 1 minute
pt: 1 minuto
