Hotfolder (7.x-1.11) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Path
ta: பாதை

en: 1 minute
ta: 1 நிமிடம்
