Hotfolder (7.x-1.11) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: Controls
ug: كونترول
