Hotfolder (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Actions
bg: Действия

en: view
bg: преглед

en: Default
bg: По подразбиране

en: node
bg: възел

en: The content type %name has been deleted.
bg: Типът съдържание %name беше изтрит.

en: Deleted content type %name.
bg: Изтрит тип съдържание %name.

en: Added content type %name.
bg: Прибавен е тип съдържание %name.
