Hotfolder (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ca: Accions

en: view
ca: mostra

en: Default
ca: Per defecte

en: The content type %name has been deleted.
ca: El tipus de contingut %name s'ha eliminat.

en: Deleted content type %name.
ca: Tipus de contingut %name eliminat.

en: Added content type %name.
ca: Tipus de contingut %name afegit.
