Hotfolder (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: view
dz: སྟོན།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: The content type %name has been deleted.
dz: ནང་དོན་དབྱེ་བ་ %name འདི་བཏོན་གཏང་ནུག།

en: Deleted content type %name.
dz: ནང་དོན་དབྱེ་བ་ %name འདི་བཏོན་གཏང་ནུག།

en: Added content type %name.
dz: ནང་དོན་དབྱེ་བ་ %name འདི་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་ནུག།
