Hotfolder (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Actions
he: פעולות

en: view
he: צפיה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: node
he: פריט תוכן

en: The content type %name has been deleted.
he: סוג התוכן %name נמחק.

en: Deleted content type %name.
he: סוג תוכן %name נמחק.

en: Added content type %name.
he: סוג תוכן %name התווסף.
