Hotfolder (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: view
id: tampilan

en: Default
id: Bawaan

en: The content type %name has been deleted.
id: Jenis konten %name sudah dihapus.

en: Deleted content type %name.
id: Jenis konten %name sudah dihapus.

en: Added content type %name.
id: Jenis konten %name sudah ditambahkan.
