Hotfolder (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Actions
it: Azioni

en: view
it: mostra

en: Default
it: Predefinito

en: node
it: nodo

en: The content type %name has been deleted.
it: Il tipo di contenuto %name è stato eliminato.

en: Deleted content type %name.
it: Tipo di contenuto %name eliminato.

en: Added content type %name.
it: Aggiunto tipo di contenuto %name
