Hotfolder (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: view
kk: карау

en: Default
kk: Стандартты

en: The content type %name has been deleted.
kk: %name контент түрі жойылды.

en: Deleted content type %name.
kk: Жойылған %name контент түрі.

en: Added content type %name.
kk: Қосылған %name мазмұн типі
