Hotfolder (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Actions
km: អំពើ

en: view
km: មើល​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: node
km: ថ្នាំង

en: The content type %name has been deleted.
km: ប្រភេទ​មាតិកា %name ត្រូវ​បានលុប ។

en: Deleted content type %name.
km: បាន​លុប​ប្រភេទ​មាតិកា %name  ។

en: Added content type %name.
km: ប្រភេទមាតិកា %name ដែល​បាន​បន្ថែម ។
