Hotfolder (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Actions
lt: Veiksmai

en: view
lt: peržiūrėti

en: Default
lt: Numatytasis

en: node
lt: mazgas

en: The content type %name has been deleted.
lt: Turinio tipas %name buvo pašalintas.

en: Deleted content type %name.
lt: Turinio tipas %name pašalintas.

en: Added content type %name.
lt: Pridėtas turinio tipas %name.
