Hotfolder (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Actions
ro: Acțiuni

en: view
ro: afișează

en: Default
ro: Implicit

en: node
ro: nod

en: The content type %name has been deleted.
ro: Tipul de conţinut %name a fost şters.

en: Deleted content type %name.
ro: Tipul de conţinut %name a fost şters.

en: Added content type %name.
ro: Am adăugat tipul de conținut %name.
