Hotfolder (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Actions
sk: Akcie

en: view
sk: zobraziť

en: Default
sk: Predvolené

en: node
sk: obsah

en: The content type %name has been deleted.
sk: Typ obsahu %name bol odstránený.

en: Deleted content type %name.
sk: Odstránený typ obsahu %name.

en: Added content type %name.
sk: Pridaný typ obsahu %name.
