Hotfolder (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Actions
sl: Akcije

en: view
sl: pogled

en: Default
sl: Privzeto

en: node
sl: vozlišče

en: The content type %name has been deleted.
sl: Tip vsebine %name je bil pobrisan.

en: Deleted content type %name.
sl: Izbrisan tip vsebine %name.

en: Added content type %name.
sl: Dodan tip vsebine %name.
