Hotfolder (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Actions
sq: Veprimet

en: view
sq: shfaq

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: node
sq: nyjë

en: The content type %name has been deleted.
sq: Përmbajtja e llojit %name u eleminua.

en: Deleted content type %name.
sq: U eleminua përmbajtja e llojit %name.

en: Added content type %name.
sq: U shtua lloji %name i përmbajtjes.
