Hotfolder (7.x-1.8) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Status
he: מצב

en: Actions
he: פעולות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: 5 minutes
he: 5 דקות

en: 10 minutes
he: 10 דקות

en: 15 minutes
he: 15 דקות

en: 30 minutes
he: 30 דקות

en: 1 minute
he: דקה אחת
