Hotfolder (7.x-1.8) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Default
id: Bawaan

en: 1 hour
id: 1 jam

en: 5 minutes
id: 5 menit

en: 10 minutes
id: 10 menit

en: 15 minutes
id: 15 menit

en: 30 minutes
id: 30 menit

en: 1 minute
id: 1 menit
