Hotfolder (7.x-1.8) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Actions
lv: Darbības

en: Default
lv: Noklusējuma

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 10 minutes
lv: 10 minūtes

en: 30 minutes
lv: 30 minūtes

en: 1 minute
lv: 1 minūte
