Hotfolder (7.x-1.8) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Actions
oc: Accions

en: Default
oc: Per defaut

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: Timeout
oc: Temps limit

en: 1 minute
oc: 1 minuta
