Hotfolder (7.x-1.8) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Actions
sk: Akcie

en: Default
sk: Predvolené

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 10 minutes
sk: 10 minút

en: 15 minutes
sk: 15 minút

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: 1 minute
sk: 1 minúta
