Hotfolder (7.x-1.8) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Actions
tr: Eylemler

en: Default
tr: Varsayılan

en: 1 hour
tr: @count saat

en: job
tr: iş

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: 5 minutes
tr: 5 dakika

en: 10 minutes
tr: 10 dakika

en: 15 minutes
tr: 15 dakika

en: 30 minutes
tr: 30 dakika

en: 1 minute
tr: 1 dakika
