Hotfolder (7.x-1.8) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Actions
uk: Дії

en: Default
uk: Базово

en: 1 hour
uk: 1 година

en: job
uk: пропозиція роботи

en: Timeout
uk: Час очікування

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: 10 minutes
uk: 10 хвилин

en: 15 minutes
uk: 15 хвилин

en: 30 minutes
uk: 30 хвилин

en: 1 minute
uk: 1 хвилина

en: 30 seconds
uk: 30 секунд

en: 2 minutes
uk: 2 хвилини

en: 3 minutes
uk: 3 хвилини

en: Stage
uk: Стадія

en: Job ID
uk: ID задачі
