Hotfolder (7.x-1.9) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Default
ar: الافتراضي

en: Path
ar: المسار

en: Notes
ar: ملحوظات

en: 1 minute
ar: دقيقة واحدة
