Hotfolder (7.x-1.9) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Actions
ca: Accions

en: Default
ca: Per defecte

en: Path
ca: Camí

en: 5 minutes
ca: 5 minuts

en: 10 minutes
ca: 10 minuts

en: 15 minutes
ca: 15 minuts

en: 30 minutes
ca: 30 minuts

en: 1 minute
ca: 1 minut
