Hotfolder (7.x-1.9) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Actions
cs: Akce

en: Default
cs: Výchozí

en: Path
cs: Cesta

en: Notes
cs: Poznámky

en: Controls
cs: Ovládání

en: 1 minute
cs: 1 minuta
