Hotfolder (7.x-1.9) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Path
gu: પાથ

en: 1 minute
gu: ૧ મિનિટ
