Hotfolder (7.x-1.9) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Actions
hr: Akcije

en: Default
hr: Zadano

en: Path
hr: Putanja

en: Notes
hr: Bilješke

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: 5 minutes
hr: 5 minuta

en: 10 minutes
hr: 10 minuta

en: 30 minutes
hr: 30 minuta
