Hotfolder (7.x-1.9) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Actions
hu: Műveletek

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Path
hu: Útvonal

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Controls
hu: Vezérlők

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: 5 minutes
hu: 5 perc

en: 10 minutes
hu: 10 perc

en: 15 minutes
hu: 15 perc

en: 30 minutes
hu: 30 perc

en: 1 minute
hu: 1 perc

en: 2 minutes
hu: 2 perc

en: 3 minutes
hu: 3 perc

en: Stage
hu: Fokozat

en: Watch
hu: Figyelés

en: Unknown action.
hu: Ismeretlen akció.

en: Stream
hu: Folyam

en: Unknown error.
hu: Ismeretlen hiba.

en: This is a regular expression pattern.
hu: Ez egy reguláris kifejezés minta.
