Hotfolder (7.x-1.9) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Default
id: Bawaan

en: Path
id: Jalur

en: 1 hour
id: 1 jam

en: 1 minute
id: 1 menit

en: Stream
id: Status
