Hotfolder (7.x-1.9) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Staða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Path
is: Slóð

en: 1 hour
is: 1 klst

en: 1 minute
is: 1 mínúta
