Hotfolder (7.x-1.9) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Path
lt: Kelias

en: Notes
lt: Pastabos

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: Unknown action.
lt: Nežinomas veiksmas.
