Hotfolder (7.x-1.9) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Actions
nn: Handlingar

en: Default
nn: Standard

en: Path
nn: Sti

en: Notes
nn: Notat

en: 15 minutes
nn: 15 minuttar
