Hotfolder (7.x-1.9) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Actions
pt: Ações

en: Default
pt: Padrão

en: Path
pt: Caminho

en: Notes
pt: Notas

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: Controls
pt: Controles

en: 5 minutes
pt: 5 minutos

en: 10 minutes
pt: 10 minutos

en: 15 minutes
pt: 15 minutos

en: 30 minutes
pt: 30 minutos

en: 1 minute
pt: 1 minuto

en: 3 minutes
pt: 3 minutos

en: Unknown action.
pt: Ação desconhecida.
