Hotfolder (7.x-1.9) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Default
ro: Implicit

en: Path
ro: Cale

en: Notes
ro: Note

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: 1 minute
ro: 1 minut
