Hotfolder (7.x-1.9) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Actions
ru: Действия

en: Default
ru: По умолчанию

en: Path
ru: Путь

en: Notes
ru: Примечания

en: 1 hour
ru: 1 час

en: job
ru: работа

en: Controls
ru: Элементы управления

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: 5 minutes
ru: 5 минут

en: 10 minutes
ru: 10 минут

en: 15 minutes
ru: 15 минут

en: 30 minutes
ru: 30 минут

en: 1 minute
ru: 1 минута

en: Watch
ru: Следить

en: Unknown action.
ru: Неизвестное действие.

en: Stream
ru: Поток
