Hotfolder (7.x-1.11) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Actions
mr: कृती

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Path
mr: रस्ता

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: 1 hour
mr: एक तास
