Hotjar (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Statistics
da: Statistik

en: Roles
da: Roller

en: Add tracking to specific pages
da: Tilføj sporing til specifikke sider

en: Add tracking for specific roles
da: Tilføj sporing af specifikke roller

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
da: Angiv sider ved at bruge deres stier. Indtast én sti pr. linje. '*'-tegnet er joker. Eksempler på stier er %blog for blogsiden og %blog-wildcard for alle personlige blogs. %front er forsiden.

en: Every page except the listed pages
da: Alle sider undtagen de valgte sider

en: The listed pages only
da: Kun de viste sider

en: Add to the selected roles only
da: Tilføj kun til de valgte roller

en: Add to every role except the selected ones
da: Tilføj til alle roller undtagen de valgt

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
da: Hvis ingen af rollerne er valgt spores alle brugerne. Hvis en bruger har en af de valgte roller vil den pågældende bruger blive sporet (eller ikke, afhængigt af indstillingerne ovenfor).
