Hotjar (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Add tracking to specific pages
el: Να προστίθεται παρακολούθηση σε συγκεκριμένες σελίδες

en: Add tracking for specific roles
el: Προσθήκη παρακολούθησης για ορισμένους ρόλους

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Καθορίστε τις σελίδες χρησιμοποιώντας τη διαδρομή τους. Εισάγετε μία διαδρομή σε κάθε γραμμή. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών είναι %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η αρχική σελίδα.

en: Every page except the listed pages
el: Κάθε σελίδα εκτός των παρακάτω

en: The listed pages only
el: Οι παρακάτω σελίδες μόνο

en: Add to the selected roles only
el: Προσθήκη μόνο στους επιλεγμένους ρόλους

en: Add to every role except the selected ones
el: Προσθήκη σε κάθε ρόλο εκτός από τους επιλεγμένους

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
el: Αν κανένας από τους ρόλους δεν επιλεγεί, όλοι οι χρήστες θα παρακολουθούνται. Αν ένας χρήστης ανήκει σε κάποιον από τους επιλεγμένους ρόλους, ο χρήστης τότε θα παρακολουθείται (ή όχι, ανάλογα με τη ρύθμιση παραπάνω).
