Hover Card (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Email
cs: E-mail

en: Roles
cs: Role

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Dependencies
cs: Závislosti

en: Personalization
cs: Přizpůsobení

en: At least @a
cs: Alespoň @a
