Hover Card (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Email
it: E-mail

en: Roles
it: Ruoli

en: Configuration
it: Configurazione

en: Installation
it: Installazione

en: Dependencies
it: Dipendenze

en: Personalization
it: Personalizzazione

en: At least @a
it: @a o successiva

en: @e: At least @a
it: @e: @a o successiva
