Hover Card (7.x-1.4) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: Email
no: E-post

en: Roles
no: Roller

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Dependencies
no: Avhengigheter

en: Personalization
no: Individuell tilpassing
