Human Presence Form Protection (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Sitewide contact form
ca: Formulari de contacte del lloc web

en: Company
ca: Empresa

en: Plugin
ca: Connector

en: Personal contact form
ca: Formulari de contacte personal

en: Search form
ca: Formulari de cerca
