Human Presence Form Protection (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: User registration form
cs: Formulář pro registraci uživatelů

en: Company
cs: Společnost

en: Validate
cs: Validovat

en: Webforms
cs: Webové formuláře

en: API credentials
cs: Základní údaje API

en: Personal contact form
cs: Osobní kontaktní formulář

en: Search form
cs: Vyhledávání
