Human Presence Form Protection (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: User registration form
el: Φόρμα εγγραφής χρήστη

en: Company
el: Εταιρία

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Webforms
el: Webform

en: Personal contact form
el: Προσωπική φόρμα επικοινωνίας

en: Search form
el: Φόρμα αναζήτησης
