Human Presence Form Protection (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Company
lt: Įmonė

en: Webforms
lt: Webformos

en: API credentials
lt: API įgaliojimai

en: Personal contact form
lt: Asmeninė kontaktų forma

en: Search form
lt: Paieškos forma
