Human Presence Form Protection (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: User login form
sv: Inloggningsformulär för användare

en: User registration form
sv: Formulär för användarregistering

en: Sitewide contact form
sv: Formulär för webbplatsens kontaktformulär

en: Company
sv: Företag

en: Validate
sv: Bekräfta

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Webforms
sv: Webbformulär

en: API credentials
sv: API referenser

en: Personal contact form
sv: Personligt kontaktformulär

en: Search form
sv: Sökformulär

en: User login block
sv: Block för användarinloggning
